Post - OlehSh (@OlehSh)

background image
O

OlehSh

@OlehSh

9 Posts

  1. 1095 рік, ПВК Вагнер, початок.
  2. Болгарія відмовилася передати Україні зенітно-ракетні комплекси С-300, попри пропозицію США викупити у неї совєцькі ЗРК за $200 мільйонів і замінити їх на новітні системи NASAMS. Не даремно ж туди поїхав Вовочка-бідоносець, а півроку тому призначив в Болгарію послицю сексологіню.
  3. 5 липня помічника нардепа від "Слуги народу" Л. Марченко затримали за отримання хабарів за незаконний перетин держкордону ухилянта від мобілізації. Такі у ЗЕ слуги: як не ухилянт, так колаборант чи помічник ухилянта. Чийого народу вони слуги очевидно. Не українського - точно.
  4. Доброго ранку ! Можете нас привітати. Вчора вечір-в ніч ми купили і передали позашляховик пікап в підрозділ. Машина зразу поїхала на завдання. Ввечері я просив молитися, бо почався бій. Зранку отримав "плюсик" поки без подробиць. Дякуємо всім - збір був терміновий і важкий.
  5. Це було саме при тих штурмових діях, коли ми втратили Навару. Машину ми купимо нову, а от життя Героя не повернути. Вічна пам'ять ! . Дякуємо всім, хто допомагає ЗСУ ! Реквізити для допомоги тут
  6. ⚡️ Сьогодні о 11.00 в личаківському районному суді ЛЬВОВА!!! планується судилище над Сергієм Алєксєєвим, правником, депутатом від ЄС. Єдиномарафонні пропагандисти вже вилили тонни бруду на нас усіх, звинувачуючи його у всіх гріхах людства лише за те, що він отримав кошти -оплату
  7. Друзі, поважайте інших, продублюйте аватарки з ТВі. Я ж вас не визнаю ! ))) Дякую 🤗🤗💋

You are viewing a robot-friendly page.Click hereto reload in standard format.